Aktuální počasí Huben
Aktuální počasí přímo pro město Huben. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
