- Počasí
- Mexiko
- Quintana Roo
- Huay-Pix
Aktuální počasí Huay-Pix
Aktuální počasí přímo pro město Huay-Pix. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 27°C |
