- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Huapiling
Aktuální počasí Huapiling
Aktuální počasí přímo pro město Huapiling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
