- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Hualong
Aktuální počasí Hualong
Aktuální počasí přímo pro město Hualong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
