- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Huaicheng
Aktuální počasí Huaicheng
Aktuální počasí přímo pro město Huaicheng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
