Aktuální počasí Hryts’ky
Aktuální počasí přímo pro město Hryts’ky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
