- Počasí
- Ukrajina
- Khmelnytskyy Oblast
- Hruzevytsia
Aktuální počasí Hruzevytsia
Aktuální počasí přímo pro město Hruzevytsia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 3°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
