- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Hrubá Vrbka
Aktuální počasí Hrubá Vrbka
Aktuální počasí přímo pro město Hrubá Vrbka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Námraza
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (07:00)
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
