- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Hroubovice
Aktuální počasí Hroubovice
Aktuální počasí přímo pro město Hroubovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
