- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Hradec Králové
Aktuální počasí Hradec Králové
Aktuální počasí přímo pro město Hradec Králové. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
