Aktuální počasí Ḩowẕ-e Ma‘şūm
Aktuální počasí přímo pro město Ḩowẕ-e Ma‘şūm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
