- Počasí
- Mongolsko
- Bayan-Ölgiy
- Hovd
Aktuální počasí Hovd
Aktuální počasí přímo pro město Hovd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -1°C |
