- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Hornslet
Aktuální počasí Hornslet
Aktuální počasí přímo pro město Hornslet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
