- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Hornell
Aktuální počasí Hornell
Aktuální počasí přímo pro město Hornell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 2. 4. (08:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
