Aktuální počasí Horn
Aktuální počasí přímo pro město Horn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
