- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Hörersdorf
Aktuální počasí Hörersdorf
Aktuální počasí přímo pro město Hörersdorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
