- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Hopkins
Aktuální počasí Hopkins
Aktuální počasí přímo pro město Hopkins. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 27. 4. (19:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
