- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Höpfingen
Aktuální počasí Höpfingen
Aktuální počasí přímo pro město Höpfingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
