- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanghai
- Hongwei
Aktuální počasí Hongwei
Aktuální počasí přímo pro město Hongwei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
