- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Honchō
Aktuální počasí Honchō
Aktuální počasí přímo pro město Honchō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
