- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Holzminden
Aktuální počasí Holzminden
Aktuální počasí přímo pro město Holzminden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
