- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Hoffman
Aktuální počasí Hoffman
Aktuální počasí přímo pro město Hoffman. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
