- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Hobe Sound
Aktuální počasí Hobe Sound
Aktuální počasí přímo pro město Hobe Sound. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 1. 4. (02:00)
Silný příboj
Platí do 1. 4. (02:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
