- Počasí
- Spojené státy americké
- Wyoming
- Hoback
Aktuální počasí Hoback
Aktuální počasí přímo pro město Hoback. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (17:20)
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (17:20)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 3°C |
