- Počasí
- Spojené státy americké
- Wyoming
- Hoback
Aktuální počasí Hoback
Aktuální počasí přímo pro město Hoback. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (07:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 3°C |
