- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Hlyboka
Aktuální počasí Hlyboka
Aktuální počasí přímo pro město Hlyboka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
