- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Hlyboka
Aktuální počasí Hlyboka
Aktuální počasí přímo pro město Hlyboka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
