- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Ḩişār
Aktuální počasí Ḩişār
Aktuální počasí přímo pro město Ḩişār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
