- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- Hippolytushoef
Aktuální počasí Hippolytushoef
Aktuální počasí přímo pro město Hippolytushoef. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 7°C |
