- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Hinstock
Aktuální počasí Hinstock
Aktuální počasí přímo pro město Hinstock. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 5°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 83 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
