- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Himedo Kō
Aktuální počasí Himedo Kō
Aktuální počasí přímo pro město Himedo Kō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
