- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Hilter
Aktuální počasí Hilter
Aktuální počasí přímo pro město Hilter. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
