- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Highlands
Aktuální počasí Highlands
Aktuální počasí přímo pro město Highlands. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 2. 5. (04:00)
Povodňová bdělost
Platí do 1. 5. (08:00)
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
