- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Hexing
Aktuální počasí Hexing
Aktuální počasí přímo pro město Hexing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
