- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Hetouqi
Aktuální počasí Hetouqi
Aktuální počasí přímo pro město Hetouqi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
