- Počasí
- Nepál
- Province 3
- Hetauda
Aktuální počasí Hetauda
Aktuální počasí přímo pro město Hetauda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
