Aktuální počasí Hetan
Aktuální počasí přímo pro město Hetan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
