- Počasí
- Spojené státy americké
- Kansas
- Hesston
Aktuální počasí Hesston
Aktuální počasí přímo pro město Hesston. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
