Aktuální počasí Hessenheim
Aktuální počasí přímo pro město Hessenheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí do 30. 3. (12:00)
Náledí
Platí do 30. 3. (12:00)
Sníh
Platí do 30. 3. (15:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (10:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (06:00)
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
