- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Heshecun
Aktuální počasí Heshecun
Aktuální počasí přímo pro město Heshecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
