- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Ḩeşār-e Būzhān
Aktuální počasí Ḩeşār-e Būzhān
Aktuální počasí přímo pro město Ḩeşār-e Būzhān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
