- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Hernani
Aktuální počasí Hernani
Aktuální počasí přímo pro město Hernani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 4. (22:00)
Silný déšť
Platí do 29. 4. (22:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
