- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Hermitage
Aktuální počasí Hermitage
Aktuální počasí přímo pro město Hermitage. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 5. (00:00) do 1. 5. (09:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
