- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Hermit Park
Aktuální počasí Hermit Park
Aktuální počasí přímo pro město Hermit Park. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
