- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Heřmanice
Aktuální počasí Heřmanice
Aktuální počasí přímo pro město Heřmanice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
