Aktuální počasí Herbsheim
Aktuální počasí přímo pro město Herbsheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí od 29. 4. (21:00) do 30. 4. (11:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
