- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Heping
Aktuální počasí Heping
Aktuální počasí přímo pro město Heping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
