- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanghai
- Hengsha Dao
Aktuální počasí Hengsha Dao
Aktuální počasí přímo pro město Hengsha Dao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
