- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Hengkeng
Aktuální počasí Hengkeng
Aktuální počasí přímo pro město Hengkeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
