- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Hemsby
Aktuální počasí Hemsby
Aktuální počasí přímo pro město Hemsby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 9°C |
